ODZIEŻ ROBOCZA I OCHRONNA

PRODUCENT ODZIEŻY

48 389 99 97

vestim@vestim.pl

ODZIEŻ ROBOCZA I OCHRONNA

PRODUCENT ODZIEŻY

48 389 99 97

vestim@vestim.pl

Katalog produktów

katalog

Możesz zamówić również katalog naszych produktów w formie papierowej

ZAMÓW KATALOG

Kolorystyka odzieży

100% bawełna

Mocna tkanina drelichowa-sanforyzowana z przeznaczeniem na odzież roboczą. Jej wysokie walory użytkowe tj. odporność na wybarwienia, trwałość oraz bardzo niska kurczliwość gwarantują wysoką jakość gotowych wyrobów.

bawelna

 

60% bawełna, 40% poliester

Tkanina wodo i olejoochronna, typu Beaver, oddychająca dzięki procesowi tkania (bawełna 60% od wewnątrz, poliester 40% na zewnątrz z wykończeniem wodochronnym), przeznaczona na odzież zawodową wierzchnią. Idealna tkanina na odzież roboczą w zmiennych warunkach atmosferycznych. Polecana miedzy innymi do warsztatów samochodowych, leśnictwa, sektora budowlanego i drogowego.

60bawelna

 

65% poliester, 35% bawełna

Jest to tkanina uniwersalna z przeznaczeniem na odzież roboczą. Ubrania z tej tkaniny charakteryzują się dużą wytrzymałością na uszkodzenia oraz trwałością w użytkowaniu.

65poli

 

100% poliester polar

Dzianina syntetyczna, która używana jest w produkcji bluz, kamizelek oraz coraz częściej wykorzystywana jako wykończenie do kurtek czy czapek. Jest to tkanina wygodna, ciepła i bardzo długo zachowuje swoje walory użytkowe nawet po wielokrotnym praniu. Stosowane wykończenie antypillingowe gwarantuje wysoką jakość naszych wyrobów.

polar

 

100% poliester ortalion

Tkanina z apreturą wodoochronną, przeznaczona na odzież zawodową wierzchnią. Mocna i trwała tkanina- idealna na kurtki przeciwdeszczowe lub sportowe

ortalion

 

100% poliester kurtka

Mocna i solidna tkanina kurtkowa, poliestrowa z wykończeniem wodoodpornym, przeznaczona na odzież wierzchnią - robocza lub sportową

wodne

 

100% bawełna clean

Tkanina bawełniana o szerokim zastosowaniu. Idealna jako tkanina pościelowa lub odzieżowa.

100clean

 

65% poliester, 35% bawełna clean

Jest to tkanina przeznaczona na odzież zawodową, medyczną, dla przemysłu spożywczego, oraz piekarniczego. Sprawdza się z powodzeniem w gastronomii i w hotelarstwie. Jest to doskonała tkanina na odzież letnią, fartuchy lub ubrania lekarskie.

clean

 

Flanela - 100% bawełna

Tkanina bawełniana, drapana dwustronnie, z przeznaczeniem na koszule robocze.

flanela